A nagy esélyes franciák simán, 4:1-re megnyerték a tartalékos norvégok elleni csoportrangadót, és ezzel, hibátlan teljesítménnyel végeztek a kvartett első helyén. A Bajnokok Ligája-győztes Paris Saint-Germain aranylabdás csatára, Ousmane Dembélé ellenállhatatlanul futballozott az első félidőben: 25 perc alatt mesterhármast ért el, a 7. percben lőtte az első gólt. Az 50. percben, 3:1-es állásnál tizenegyest hibáztak a norvégok: Strand Larsen büntetőjét Mike Maignan kivédte. A csoport másik találkozóján, a 13. perctől emberelőnyben futballozó Szenegál 5:0 arányban kiütötte Irakot, és még reménykedhet, hogy csoportharmadikként továbbjut…
Az I-csoport végeredménye: 1. Franciország 9, 2. Norvégia 6, 3. Szenegál 3, 4. Irak 0 pont. (Pátria Rádió)