Az L-csoportban a legutóbb bronzérmes Horvátország félgőzzel 1:0 arányban legyőzte Panamát. Ezzel eldőlt, hogy a közép-amerikai ország válogatottja már nem juthat tovább. Az unalmas, alacsony színvonalú első félidő után a csereként beállt Ante Budimir lőtte a három pontot érő gólt az 54. percben. A K-csoportban Kolumbia 1:0-ára nyert Kongó ellen, ezzel bejutott a legjobb 32 közé. A győztes gólt negyed órával a befejezés előtt Daniel Munoz lőtte.
(Pátria Rádió)