Na hlavný obsah

Sikeres idény után a Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia

Kontár Ronald klubelnökkel és Kalocsai Enrico sportigazgatóval beszélgettünk bajnoki címekről, utánpótlásról, közösségépítésről, a BigMat Cupról és a labdarúgó-világbajnokságról.

Foto: Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia

Sikeres idényen van túl a Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia: a felnőttcsapat bajnoki címet szerzett és feljutott, az U19-esek pedig szintén bajnokként zárták a szezont. Az interjúban szó esett a felnőttcsapat szerepléséről, az U19-esek sikeréről, a fiatal játékosok fejlődéséről, valamint arról is, hogyan lehet egy regionális futballműhelyt hosszú távon építeni. A beszélgetésben szóba került a hétvégi BigMat Cup is, valamint természetesen a javában zajló labdarúgó-világbajnokság. 

Kontár Ronalddal és Kalocsai Enricóval Jakubecz László beszélgetett a Nappaliban. Az interjú 2026. június 22-én hangzott el.

Mentett cikkeim

    Tovább

    Legolvasottabb

    Legfrissebb híreink a Nappali rovatban