Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia
Sikeres idény után a Mátyusföldi Labdarúgó Akadémia
Kontár Ronald klubelnökkel és Kalocsai Enrico sportigazgatóval beszélgettünk bajnoki címekről, utánpótlásról, közösségépítésről, a BigMat Cupról és a labdarúgó-világbajnokságról.