
A beruházás egyik legfontosabb eleme a mellékhelyiségek teljes felújítása, valamint egy új átjáró kialakítása, amely közvetlen kapcsolatot biztosít majd a kijárati folyosó és az állomáscsarnok között. Ez jelentősen megkönnyítheti az átszálló utasok közlekedését.
A várótermekben légkondicionáló berendezéseket is felszerelnek, mivel a jelenlegi körülmények nem feleltek meg a higiéniai előírásoknak. Közben már készül a teljes állomásrekonstrukció terve is, amely a műemléki részek felújítását is magában foglalja. A projekt dokumentációja várhatóan még idén elkészül.
(TASR)